Baza wiedzy

Czym są karty przedpłacone dla pracowników?

Aby zbudować lojalność i motywację w relacjach biznesowych, potrzeba nowoczesnego i oryginalnego narzędzia. Narzędzia, które przyniesie wiele korzyści, a jego wdrożenie nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla firmowego budżetu. Mało tego! Przyznawana nagroda nie powinna być taka sama dla wszystkich, ponieważ – jak wiadomo – gusta są różne.

Gdyby samodzielnie wybierać nagrody dla wszystkich pracowników, kontrahentów czy partnerów, mogłoby się to okazać zbyt trudnym zadaniem. Trafienie w gusta każdego jednym prezentem jest wręcz niemożliwe. Dlatego najlepiej, aby to osoby obdarowywane same wybierały, co chcą otrzymać. Na co więc postawić, jeśli chcesz osiągnąć taki właśnie cel? Najlepiej na Przedpłaconą Kartę Sodexo – kartę przedpłaconą dla pracowników!

Czym są opisywane karty przedpłacone Sodexo?
Karty przedpłacone to uniwersalne i elastyczne rozwiązanie pozwalające na nagradzanie i motywowanie pracowników bądź partnerów biznesowych, a nawet kontrahentów. Nagradzanie w taki sposób, by wszyscy znaleźli coś dla siebie – po prostu każdy sam wybiera, na co chce przeznaczyć zgromadzone na karcie środki.

karta-przedpłacona

Karta daje możliwość wielokrotnego premiowania stałej grupy użytkowników poprzez cykliczne doładowania kwoty, która się na niej znajduje. Użytkownicy mają też możliwość doładowywania jej samodzielnie własnymi środkami w wybranym miejscu i czasie. Saldo karty można w każdej chwili sprawdzić w dowolnym bankomacie lub przez internet i zawsze mieć rękę na pulsie.
Za pomocą Karty przedpłaconej Sodexo możesz na przykład nagrodzić swoich podwładnych za osiągnięcie dobrych rezultatów w pracy lub zadbać o swoje biznesowe relacje (tutaj dowiesz się więcej: http://sodexolojalnosc.pl/nagrody/karta-premiowa/).

Zysk dla osoby obdarowanej
Karta Przedpłacona daje dużą swobodę. Osoba nią obdarowana może wykorzystać zawarte na karcie środki w dowolnie przez siebie wybranym miejscu i czasie u ponad 300 000 partnerów programu Sodexo na terenie całego kraju. Są to m.in. sklepy spożywcze, sklepy RTV-AGD, perfumerie, sklepy typu dom i ogród, salony jubilerskie, sklepy odzieżowe i sportowe, a także stacje paliw i inne placówki handlowo-usługowe.

Karta Przedpłacona umożliwia wypłatę gotówki z bankomatów na terenie całej Polski. Nie trzeba się też martwić ewentualną utratą środków zgromadzonych na karcie – w przypadku jej zgubienia czy kradzieży można ją zastrzec.
Ponadto użytkownicy karty mogą liczyć na specjalne promocje dodatkowe w punktach akceptujących w całej Polsce. Zniżki takie sięgają nawet 50%, dzięki czemu zysk z użytkowania Przedpłaconych Kart Sodexo jest jeszcze większy. Wśród takich promocji może być np. obniżenie ceny 1 litra paliwa na stacji benzynowej, zniżka na zakupy w sklepie internetowym lub darmowa dostawa i wiele, wiele innych możliwości.

Korzyści również dla Ciebie
Ale Przedpłacone Karty Sodexo to zysk również dla firmy. Przede wszystkim ich obsługa jest naprawdę nisko kosztowa. Wystarczy wnieść jednorazową opłatę aktywacyjną – potem nie ponosisz już żadnych wydatków. Twoje zamówienie realizowane jest w ciągu 48 godzin, a proces doładowania kont użytkowników na karcie jest błyskawiczny. Sodexo gwarantuje profesjonalną realizację zamówienia i kompleksową pomoc podczas wdrażania systemu kart każdej firmie.

Dzięki Kartom Przedpłaconym jesteś w stanie uszczęśliwić wszystkich swoich pracowników, partnerów, kontrahentów. W sytuacji, w której każdy dostaje to, co chce, nie ma przegranych ani niezadowolonych. Pamiętaj, że odpowiednia nagroda buduje nie tylko lojalność, ale też dba o motywację do zwiększenia wysiłków w pracy i chęć zacieśniania współpracy na różnych płaszczyznach. Osoby, które czują się właściwie docenione, rzadziej szukają nowej pracy bądź współpracowników. Za pomocą jednej małej karty można osiągnąć tak wiele pozytywnych rezultatów!

Dlatego też nie zastanawiaj się dłużej. Nie odkładaj tej decyzji na później. Po prostu postaw na nowoczesny, skuteczny i wygodny mechanizm budowania lojalności w biznesie, czyli na system Kart Przedpłaconych. Postaw na Sodexo!