Baza wiedzy

Gdzie realizować i płacić bonami Sodexo? Lista sklepów

Kupony premiowe Sodexo to najlepsza alternatywa dla nagród rzeczowych w promocjach i programach motywacyjnych i wspierających sprzedaż. Dają ogromną możliwość wyboru nagród, dzięki czemu każdy obdarowany znajdzie coś, co trafi w jego gust. Lista sklepów, w których można realizować bony Sodexo, obejmuje kilkadziesiąt tysięcy miejsc w całym kraju!

Dla każdego coś ciekawego
Bony Sodexo to uniwersalne sposoby na nagradzanie. Najczęściej wybierany jest kupon Premiowy Pass, ponieważ ma największą sieć akceptacji. Można go zrealizować w ponad 50 000 punktów w całej Polsce. Oprócz niego oferowane są też talony Sodexo ograniczające się do konkretnych usług i przedmiotów – m.in. kupon RTV-AGD Pass, kupon Travel & Beauty czy kupon Moto Pass (informacje o każdym z nich znajdziesz tutaj: http://sodexolojalnosc.pl/nagrody/kupony-premiowe/).

Wszystkie bony są akceptowane przez hiper- i supermarkety, sklepy RTV i AGD, perfumerie, sklepy typu dom i ogród, salony jubilerskie, odzieżowe i sportowe, stacje benzynowe, agentów turystycznych, mniejsze sklepy spożywcze, restauracje, pizzerie, apteki i wiele
innych.

Artykuły spożywczo-przemysłowe
Zacznijmy od tego, co pochłania najwięcej pieniędzy w domowym budżecie, czyli od zakupów spożywczych i przemysłowych. Wśród listy sklepów, które akceptują bony Sodexo, są m.in. Alma, Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Tesco, Intermarche, Kaufland, Lidl czy Piotr i Paweł, a także sieci sklepów ABC, Agat Astra, Emiś Delikatesy, Felix, Lewiatan, Marcpol i nie tylko! Bony Sodexo można również realizować w mniejszych sklepach w małych miastach.

Artykuły RTV i AGD
Gdzie realizować bony Sodexo, kiedy chcesz kupić nowy sprzęt RTV lub AGD? Lista sklepów w tym przypadku również jest imponująca. Są na niej sieci Avans, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, Saturn Planet, Sonex, Tajmax i mniejsze sklepy. Możesz też wykorzystać je online, np. na stronie Morele.net.

Ubrania i dodatki
Ubrania, buty i dodatki to kolejne rzeczy, na które można zamienić bony Sodexo. Realizowane są m.in. w sklepach Big Star, Butik, C&A, Bytom, Gino Rossi, Cropp, House, Monnari, Camaieu, Orsay, Próchnik, Reserved, Sinsay lub Top Secret, a także SMYK czy 5-10-15.
Bony Sodexo możesz również wykorzystać w drogeriach Douglas, Rossmann, Sephora, Denique, Bobbi Brown czy Drogeriach Natura i wielu, wielu innych mniejszych sklepach w całym kraju.

Podobnie z biżuterią, zegarkami i innymi dodatkami. W tym przypadku bony Sodexo można realizować w sklepach Argentum, Kobe, La pink, Lilou, Apollo Electronics, Pandora, Yes, Swiss, Świat Złota, W.Kruk czy Time trend i innych.

Rozrywka, hobby, wolny czas
Bony Sodexo mogą pomóc w realizowaniu pasji i uprzyjemnić spędzanie wolnego czasu. Można je wymienić na sprzęt sportowy m.in. w sklepach Decathlon, Go Sport, Delta Sport, Hi-Mountain, Inter Sport, Martes Sport, Puma, Sizeer czy w Sklepie Podróżnika. Bony można też wykorzystać w licznych klubach fitness, siłowniach i szkołach tańca w całym kraju.

Warto również przeznaczyć bony na przyjemności, np. wybrać się na kawę do Cafe Nescafe czy Starbucksa, wykorzystać je w Burger Kingu, KFC, Fresh Poincie, Da Grasso lub pizzerii Dominium. Jeśli masz ochotę obejrzeć film, możesz wybrać się na dowolny seans do Multikina.

Lubisz czytać książki lub słuchać muzyki? W takim razie wymień bony Sodexo na książki lub płyty w Empiku, American Bookstore lub Traffic Clubie.

Podróże
Bony Sodexo sprawdzają się także podczas podróży. Przede wszystkim możesz dzięki nim zatankować auto na stacji paliw BP lub Statoil. Można je również realizować w wybranych hotelach na terenie całej Polski, np. w hotelu Dolina Charlotty Resort & Spa w Słupsku, hotelu Jastarnia, Primavera Conference & Spa w Jastrzębiej Górze, hotelu Bona w Krakowie, hotelu PetiteFleur w Toruniu czy w Warsaw Plaza Hotel.