Baza wiedzy

Poznaj najbardziej popularne motywacyjne upominki biznesowe

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób relacje panujące w Twoim zespole, a także stosunki panujące pomiędzy Tobą, a Twoimi pracownikami wpływają na funkcjonowanie firmy? Eksperci z pionu HR podkreślają, że zadowolenie pracownika ma ogromny wpływ na atmosferę pracy zespołu, co z kolei przekłada się na tempo i efektywność podejmowanych działań.

Doceniany i nagradzany pracownik nie szuka możliwości ucieczki do konkurencji, z radością podejmuje nowe wyzwania, wykazuje się kreatywnymi i twórczymi pomysłami, lepiej komunikuje się z innymi pracownikami, chętniej pomaga kolegom, którzy nie widzą wyjścia z kryzysowej sytuacji. Nie bez powodu mówi się, że obecnie największą wartością w biznesie są ludzie i to w zarządzanie zasobami ludzkimi powinniśmy inwestować najwięcej środków. Jak jednak robić to z głową? Jak i w co inwestować pieniądze, by mieć realny wpływ na nastroje teamu?

Programy lojalnościowe, które scalą Twój zespół.

Dobry program lojalnościowy to taki, który przynosi wymierne efekty. Narzędzia, którymi się posługuje są zorientowane na potrzeby Twoich pracowników, dopasowują się dokładnie do ich zainteresowań, możliwości i sytuacji. By zainwestowane przez nas pieniądze miały szansę przynieść realny zysk, musimy się upewnić, że wybrany program jest przygotowany profesjonalnie i że każde proponowane nam rozwiązanie w ramach programu przyniesie zwrot w postaci zadowolonego i zmotywowanego pracownika. Program Sodexo został stworzony przez doświadczonych praktyków, którzy spędzili wiele lat na badaniu poziomu zadowolenia pracowników w zależności od różnych systemów nagradzania. Najlepsze efekty przynosiły te upominki motywacyjne, które odpowiadały na konkretne potrzeby pracowników. Z jednej strony bowiem za doskonale dopasowanym prezentem stała świadomość pracownika, że ktoś włożył niemały wysiłek, by poznać jego osobiste upodobania, z drugiej pracownik czuł się po prostu doceniony i zauważony, więc przy kolejnych zadaniach chętniej angażował swoje siły i umiejętności, by jeszcze lepiej wykonać powierzone mu zadanie.

Decydując się na wprowadzenie Programu Lojalnościowego Sodexo, możesz wybierać spośród atrakcyjnych upominków motywacyjnych. Jeśli szukasz narzędzi uniwersalnych, które ucieszą każdego, bez względu na płeć, wiek czy aktualne potrzeby, możesz wybrać Karty Premiowe lub Kupony Premiowe Sodexo. Dzięki nim Twój pracownik sam zdecyduje o wyborze nagrody dla siebie. Produkty te sprawdzą się idealnie jako nagrody w przypadku osiągnięcia określonego progu sprzedażowego przez pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż Twoich produktów bądź usług.

Poznaj najbardziej popularne motywacyjne upominki biznesowe - zdjęcie do artykułu

Jeśli jednak zależy Ci na narzędziach lepiej dopasowanych do konkretnych pracowników, dzięki którym jeszcze lepiej pokażesz im, że doceniasz ich wkład w rozwój Twojej marki, postaw na Kupony Sodexo. By okazać wdzięczność, wsparcie i uznanie Paniom, ale nie tylko, sięgnij po Kupony Travel & Beauty Pass. Dzięki nim Twoje pracownicy znajdą czas na regenerację sił w jednym z wielu profesjonalnych obiektów spa na terenie całego kraju. Kupony są akceptowane także przez butiki odzieżowe, drogerie, fitness kluby, biura podróży, hotele, salony fryzjerskie czy nawet kina i teatry. W ten sposób masz pewność, że każda członek tworzący Twój zespół znajdzie rozrywkę dopasowaną do swoich potrzeb i zainteresowań.

W męskich zespołach pracowniczych ogromnym uznaniem cieszą się zarówno Kupony AGD-RTV Pass, jak i Kupony Moto Pass. Dzięki nim Twoi pracownicy mogą rozwijać swoje pasje, inwestując w zakup nowego sprzętu, korzystając przy tym z atrakcyjnych zniżek i promocji w sieciach Partnerów.

Upominki motywacyjne to doskonały sposób, by pokazać Twoim pracownikom, że zauważasz i doceniasz ich ciężką pracę. Od Twojego zaangażowania zależy czy Twoi pracownicy zbudują silny, zgrany i zmotywowany zespół. Warto wdrożyć do biznesu profesjonalne narzędzia pozapłacowe, które wzmocnią lojalność w Twoim zespole i przyniosą Ci wymierne korzyści na długi czas.