Karta <strong>Premiowa</strong> i rabatowa Sodexo

Karta Premiowa i rabatowa Sodexo

Motywowanie i budowanie lojalności w biznesie wymagają dziś nowoczesnego, oryginalnego narzędzia. Rabatowa karta Premiowa Sodexo doskonale odpowiada Twoim wymaganiom. To rozwiązanie uniwersalne i elastyczne, które daje możliwość wielokrotnego premiowania stałej grupy użytkowników. Karta Premiowa Sodexo pozwala na sprawne reagowanie na bieżące wydarzenia w firmie – za jej pomocą możesz np. nagradzać pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż po osiągnięciu określonego progu skuteczności lub budować relacje z partnerami biznesowymi.

 • Najszersza sieć akceptantów z dostępem do zniżek
  - ponad 460 000 punktów w całym kraju
 • Niskie koszty wdrożenia przedpłaconej karty premiowej i bezkosztowa logistyka
 • Błyskawiczna dostawa Karty Premiowej – do 48 h – lub natychmiastowe doładowanie
 • Kontrola salda i historii operacji na Karcie Premiowej w dowolnej chwili – przez internet i w bankomatach

Korzyści dla
Obdarowującego:

 • Niskie koszty. Po wniesieniu jednorazowej opłaty aktywacyjnej nie ponosisz innych wydatków. To spora oszczędność dla budżetu Twojej firmy.
 • Krótki czas realizacji zamówienia. Twoje zamówienie zrealizujemy w 48h, proces doładowania kont użytkowników na Karcie Premiowej jest zaś błyskawiczny. Czas to pieniądz – doskonale o tym wiemy.
 • Sprawdzone rozwiązanie. System kart premiowych (rabatowych) to nowoczesny, skuteczny i wygodny mechanizm budowania lojalności w biznesie. Chętnie podzielimy się z Tobą wypracowanym przez lata know-how.
 • Obsługa na najwyższym poziomie. Gwarantujemy profesjonalną realizację zamówienia i kompleksową pomoc podczas wdrażania systemu Kart Premiowych w Twojej firmie. Robimy to od lat – zaufaj nam.

Korzyści dla
Odbiorcy:

 • Swoboda i wygoda. Premię czy nagrodę Twój pracownik może wykorzystać w dowolnie przez siebie wybranym miejscu i czasie u ponad 300 000 Partnerów programu w całym kraju.
 • Dostęp do bankomatów. Rabatowa Karta Premiowa umożliwia wypłatę gotówki z bankomatów na terenie całej Polski.
 • Bezpieczeństwo. By nie musieć martwić się ewentualną utratą środków na Karcie Premiowej w przypadku zgubienia jej czy kradzieży, istnieje możliwość zastrzeżenia karty.
 • Specjalne promocje dodatkowe. Użytkownicy Kart Premiowych otrzymują dostęp do specjalnych, elitarnych promocji w punktach akceptujących w całej Polsce. Zniżki takie sięgają nawet 50%! Można poczuć się wyjątkowo...

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, nr tel. (22) 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo w postaci marketingu produktów i usług Sodexo – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), w tym w sposób zautomatyzowany (profilowanie). Sodexo wykorzystuje profilowanie prowadząc statystyki i analizy Twoich zachowań oraz preferencji, związanych z zakupem lub korzystaniem z produktów i usług Sodexo w celu lepszego dopasowania do Twoich oczekiwań oferowanych produktów i usług. W wyniku profilowania dokonywanego przez Sodexo będziesz otrzymywać informacje o produktach i usługach lepiej dostosowanych do Twoich preferencji. Tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to wyraźną zgodę, Sodexo będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu profilowania, którego skutkiem będą automatycznie podejmowane decyzje, mające dla Ciebie znaczenie np. udzielenie rabatów lub ofert specjalnych (podstawa przetwarzania danych to Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, usługi telemarketingu oraz podmiotom przygotowującym i realizującym dla nas wysyłkę e-maili. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, względnie - odwołania zgody, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – w tym profilowania. Masz także prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Sodexo przed jej cofnięciem oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Skutkiem niepodania danych będzie brak możliwości informowania Cię o produktach i usługach Sodexo.