Karta <strong>Premiowa</strong> i rabatowa Sodexo

Karta Premiowa i rabatowa Sodexo

Motywowanie i budowanie lojalności w biznesie wymagają dziś nowoczesnego, oryginalnego narzędzia. Rabatowa karta Premiowa Sodexo doskonale odpowiada Twoim wymaganiom. To rozwiązanie uniwersalne i elastyczne, które daje możliwość wielokrotnego premiowania stałej grupy użytkowników. Karta Premiowa Sodexo pozwala na sprawne reagowanie na bieżące wydarzenia w firmie – za jej pomocą możesz np. nagradzać pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż po osiągnięciu określonego progu skuteczności lub budować relacje z partnerami biznesowymi.

 • Najszersza sieć akceptantów z dostępem do zniżek
  - ponad 300 000 punktów w całym kraju
 • Niskie koszty wdrożenia przedpłaconej karty premiowej i bezkosztowa logistyka
 • Błyskawiczna dostawa Karty Premiowej – do 48 h – lub natychmiastowe doładowanie
 • Kontrola salda i historii operacji na Karcie Premiowej w dowolnej chwili – przez internet i w bankomatach

Korzyści dla
Obdarowującego:

 • Niskie koszty. Po wniesieniu jednorazowej opłaty aktywacyjnej nie ponosisz innych wydatków. To spora oszczędność dla budżetu Twojej firmy.
 • Krótki czas realizacji zamówienia. Twoje zamówienie zrealizujemy w 48h, proces doładowania kont użytkowników na Karcie Premiowej jest zaś błyskawiczny. Czas to pieniądz – doskonale o tym wiemy.
 • Sprawdzone rozwiązanie. System kart premiowych (rabatowych) to nowoczesny, skuteczny i wygodny mechanizm budowania lojalności w biznesie. Chętnie podzielimy się z Tobą wypracowanym przez lata know-how.
 • Obsługa na najwyższym poziomie. Gwarantujemy profesjonalną realizację zamówienia i kompleksową pomoc podczas wdrażania systemu Kart Premiowych w Twojej firmie. Robimy to od lat – zaufaj nam.

Korzyści dla
Odbiorcy:

 • Swoboda i wygoda. Premię czy nagrodę Twój pracownik może wykorzystać w dowolnie przez siebie wybranym miejscu i czasie u ponad 300 000 Partnerów programu w całym kraju.
 • Dostęp do bankomatów. Rabatowa Karta Premiowa umożliwia wypłatę gotówki z bankomatów na terenie całej Polski.
 • Bezpieczeństwo. By nie musieć martwić się ewentualną utratą środków na Karcie Premiowej w przypadku zgubienia jej czy kradzieży, istnieje możliwość zastrzeżenia karty.
 • Specjalne promocje dodatkowe. Użytkownicy Kart Premiowych otrzymują dostęp do specjalnych, elitarnych promocji w punktach akceptujących w całej Polsce. Zniżki takie sięgają nawet 50%! Można poczuć się wyjątkowo...

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie...

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketigowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci marketingu produktów i usług Sodexo). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT oraz agencjom interaktywnym. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie, sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich podanie jest konieczne do skontaktowania się z Tobą w celu przedstawienia oferty handlowej.